Kancelaria Adwokacka
Magdalena Frieske-Pszczółkowska

Kompleksowe usługi w zakresie prawa rodzinnego, karnego, spadkowego oraz cywilnego

Cennik

Ceny za świadczone usługi przez Kancelarię, ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy z klientem i kształtują się w zależności od charakteru sprawy i potrzebnego nakładu pracy.

Każdy z naszych klientów przed zleceniem sprawy uzyskuje dokładną i wyczerpującą informację o wszelkich kosztach, a wysokość wynagrodzenia ma wpływ poziom skomplikowania sprawy i czas jej trwania.

Wynagrodzenie Kancelarii jest płatne z góry w całości lub zaliczkowo nie mniej niż 50% ustalonej opłaty. Istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia kancelarii na raty.

Wysokość wynagrodzenia adwokackiego jest ustalana indywidualnie z klientem, do ustalonej kwoty wynagrodzenia należy doliczyć 23% VAT.

Kwotowy

Godzinowy

Ryczałtowy

Stosowany zazwyczaj w przypadku klientów indywidualnych,
a polegający na uzgodnieniu na wstępie określonej sumy za daną usługę.

Stosowany wobec
klientów korporacyjnych
oraz
w sprawach gdzie nie jest możliwym określenie na
wstępie zakresu usługi.

Stosowany wobec podmiotów gospodarczych, określany w tygodniowych lub miesięcznych przedziałach czasowych w zależności od potrzeb klienta i zakresu usługi.


Cena za godzinę porady z zakresu prawa rodzinnego to kwota 250 zł + VAT.
Przy okazji porady otrzymasz informację jak przygotować się do sprawy, jakie dokumenty zebrać do sprawy, jaka jest cena za rozwód z orzekaniem o winie, jaka jest cena za rozwód bez orzekania o winie oraz jaka jest cena za prowadzenie innych spraw rodzinnych.

Oferta specjalna

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske-Pszczółkowska

ul. Okopowa 17/2, 80-819 Gdańsk

Magdalena_Frieske_Pszczółkowska

Tel. do adwokata: 509 271 600

Tel. do sekretariatu: 578 271 600